Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

O nas

Kancelaria Prawna jest reprezentowana przez prawnika Adama Marzyckiego, absolwenta Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego i uczestnika aplikacji adwokackiej. Działalność gospodarczą prowadzi już od 1997 r., a obecnie współpracujemy z znanymi kancelariami Adwokackimi i Radców Prawnych na terenie całego obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Nasz zespół prawny od lat specjalizujemy się w tzw. oddłużaniu (restrukturyzacja długów, upadłość konsumencką, sprzeciw do nakazu zapłaty, powództwo przeciw-egzekucyjne, skarga na czynności komornicze).

 

Bezpłatnie analizujemy dany przypadek i doradzamy co naszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem na Państwa problemy. Podpowiadamy i udzielamy instrukcji jak można samemu napisać wniosek o upadłość konsumencką, pismo procesowe lub sprzeciw do czynności komorniczych, a dodatkowo przesyłamy wzory pism wraz z poradą jak prawidłowo należy je wypełnić. Wskazujemy gdzie można uzyskać informacje na temat własnego zadłużenia.

 

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć rzetelnej, bezpłatnej i szybkiej porady prawnej, dowiedzieć się w jaki sposób można uwolnić się od długów, co zrobić z wezwaniem od Komornika lub jak wygląda przebieg postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to warto skorzystać z infolinii pomocy dla zadłużonych  703603009 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu). Korzystając z infolinii uzyskasz nie tylko szczegółowe informacje o możliwościach prawnych ale też wzory niezbędnych dokumentów wraz z wskazówkami jak je wypełnić.

 

Stale korzystamy z baz BIK, BIG, KRD, Lex, Legalis i na bieżąco zapoznajemy się z najnowszymi orzeczeniami sądowymi oraz nowelizacjami ustawowymi tak aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskiwały najlepszą poradę jak rozwiązać swój problem.

 

Mamy doświadczenie prawne i każdy kto zadzwoni na naszą infolinie 703603009 może liczyć na bezpłatną i indywidualną analizę oraz poradę co naszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem w konkretnej sprawie. Podpowiadamy i udzielamy instrukcji jak można samemu napisać pozew lub odpowiedź na apelację, jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką lub wniosek o ubezwłasnowolnienie, co należy zrobić gdy Sąd wzywa nas do uzupełniania braków formalnych lub gdzie można złożyć skargę na pracodawcę, który zalega z wypłatą. Poza poradą otrzymacie wzory niezbędnych pism wraz z wskazówkami jak je wypełnić oraz gdzie należy je złożyć i w jakim terminie.

 

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć rzetelnej, bezpłatnej i szybkiej porady prawnej to polecam infolinie pomocy prawnej  tel. 703603009 – infolinia czynna 7 dni w tygodniu

 

o nas oddłużanie